Přeskočit navigaci.

Vedení

Ve vedení našeho sdružení jsou zkušení výchovní pracovníci, absolventi školení akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a mnohaletou praxí v činnosti pro děti a mládež, ve vedení táborů a v pořádání dětských zotavovacích akcí.

Pro každou konkrétní dětskou akci pořádanou naším sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) je určen její hlavní vedoucí, který se stará o její řádný chod, personální zabezpečení a program. Hlavní vedoucí našich akcí jsou obvykle členové vedení našeho sdružení nebo jiní zkušení výchovní pracovníci z našich řad s odpovídající odbornou a praktickou připraveností.

 

Informace o jednotlivých oddílových vedoucích najdete zde.

 

VEDENÍ SDRUŽENÍ:

Mgr. Josef Valter – předseda a ředitel sdružení

josef_valter

Pepa Valter má zkušenosti s dětskými tábory a jinými akcemi pro děti od roku 1997, od té doby byl mnohokrát oddílový vedoucí (10 x), vychovatel na ŠvP, sportovní instruktor lyžování, organizátor dětských táborů a mnohokrát již byl ve vedení tábora (11 x). Dětské tábory a akce pro děti jsou jeho velkým koníčkem, kterému se věnuje celoročně. Kontakt s tábory si udržuje stále, pravidelně jezdí jako zástupce hlavase na Záchrannou misi (kterou spoluzaložil). Pepa Valter je jedním ze zakladatelů DĚTÍ BEZ HRANIC a motorem jejich současného rozvoje. Kromě dětských táborů se ve svém volném čase celoročně aktivně věnuje neziskovému sektoru. Je předsedou Revizní komise České rady dětí a mládeže. V roce 2000 získal ministerstvem školství  akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí od Institutu dětí a mládeže. Je držitelem březového lístku 2. stupně, což je jistý druh neoficiálního oceňování činnosti s dětmi a mládeží, více na www.brezovylistek.cz . Rekreačně sportuje, zajímá se o historii, staré knihy a historickou literaturu, je ženatý a rád cestuje. V pracovním procesu je právník.

Při dětských akcích pořádaných sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) se obvykle stará o celkový chod akce, vedení kolektivu výchovných pracovníků a celotáborovou hru.

Jako ředitel sdružení se celoročně aktivně stará o jeho organizaci a řádný chod všech našich akcí i celého sdružení v průběhu roku, o informovanost o akcích pořádaných sdružení, o webové stránky a komunikuje s rodiči.

josef.valter@detibezhranic.cz

Martin Škoda DiS – místopředseda sdružení

martin_skoda

Dlouholetý táborový pracovník, oddílový vedoucí (6×), organizátor dětských táborů, 12× ve vedení tábora. Pravidelně jezdí jako hlavas na Záchrannou misi (od jejího počátku). V roce 2005 získal akreditaci pro hlavní vedoucí od MŠMT, v roce 2008 získal ministerstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí. Mimo akce pro děti se rekreačně věnuje volejbalu, lyžování a bruslení a informačním technologiím.

Při dětských akcích pořádaných sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) se obvykle stará o celotáborové aktivity (celotáborová hra, apod.) a zastřešuje oddílové programy.

Ve sdružení se dále celoročně aktivně věnuje zejména odborné přípravě a školení našich výchovných pracovníků.

martin.skoda@detibezhranic.cz

Martin Půlpán – člen představenstva

Martina jsem si vychovali od praktikantských let, pak byl mnoho let oddílovým vedoucím a nyní je členem vedení našeho sdružení. Vždy byl jedním z nejlepších vedoucích s příkladným přístupem k práci s dětmi i k přípravě všech jemu svěřených činností. Martin je spolutvůrcem táborů „Léto bez hranic“, 3 x hlavní vedoucí tábora Léto bez hranic 3, který vede s úžasnou vedoucí a organizátorkou Zuzkou Davidovou. Martin získal v roce 2008 Ministerstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí. Martin je příkladem pro ostatní vedoucí, je pověstný svojí přesností, spravedlností vždy a ke všem a jemu vlastní odpovědností. Kromě našeho sdružení se ve svém volném čase celoročně věnuje neziskovému sektoru jako předseda Rady dětí a mládeže hl. m. Prahy. Je držitelem březového lístku 2. stupně, což je jistý druh neoficiálního oceňování činnosti s dětmi a mládeží, více na www.brezovylistek.cz . V roce 2009 dokončil právnická studia a nyní pracuje jako právník. Rekreačně hodně sportuje, v létě volejbal, v zimě lyžování.

Ve sdružení se věnuje zejména vztahům s ostatními organizacemi dětí a mládeže, dohlíží na odbornou přípravu a školení našich výchovných pracovníků, zajišťuje veškerý táborový textil a stará se o zajištění naší první klubovny.


Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek kamarádi lektoři první pomoci: Obrázek

 

 


 

 

 


Anketa

Web letnídětskétábory.cz

Libí se vám náš web? (6636/25%)
 
Našli jste na webu užitečné informace? (6423/24%)
 
Chcete posílat své děti na kvalitní a bezpečné tábory? (6788/26%)
 
Setkali jste se již s našimi tábory? (6722/25%)
 

Celkem hlasovalo: 26569

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

14. 4. 2023

Léto 2023 - JIŽ V PRODEJI

SEZONA 2022 - REKORDNÍCH 3700 DĚTÍ

18. 12. 2015

LETNÍ TÁBORY 2016

Letní tábory 2016 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2016:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-7

- Sportovní tábory

- Týdenní tábory 1-7

 

Tábory pro rodiče s dětmi 2016:

  • Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 1-4
  • Tábor pro rodiče s dětmi Vyhlídka 1-2
  • Tábor pro rodiče s dětmi Kytlice 1-5

Více informací o letních táborech 2016 najdete zde.

15. 1. 2015

LETNÍ TÁBORY 2015

Letní tábory 2015 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2015:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-6

 

Tábory pro rodiče s dětmi 2015:

  • Tábor pro rodiče s dětmi 1
  • Tábor pro rodiče s dětmi 2
  • Tábor pro rodiče s dětmi 3
  • Tábor pro rodiče s dětmi 4
  • Tábor pro rodiče s dětmi 5

Více informací o letních táborech 2015 najdete zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

Obrázek