Přeskočit navigaci.

Víkendové akce

Akce trvající více než jeden den, obvykle mimo Prahu a vždy spojené s přespáním účastníků. Vždy je zajištěno odpovídající stravování a pitný režim. Vždy je u akce uveden její název, bližší popis, termín, místo a čas odjezdu na akci a příjezdu z akce, poplatek kryjící náklady a minimální účast ve spojení s nezbytným přihlášením účastníka na akci (z důvodu placení záloh na ubytování, stravu a dopravu).

Po skončení akcí jsou reportáže včetně fotografií umístěny v záložce Archiv akcí, kde jsou přístupné pro účastníky a další zájemce.

Věříme, že Vás a Vaše děti naše nabídka zaujme a v případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kdykoli kontaktovat pro bližší informace.

 

Přihláška na víkendové akce 2010 – zde

Plán akcí 2010

(rozšířili jsme činnost o 3 nové akce!)

Termín Název akce Délka akce / zaměření
20. 3. 2010 Ledové ostří Jednodenní akce / bruslení
27. 3. 2010 Pizza párty velikonoční Jednodenní akce pro rodiče s dětmi
24. 4. 2010 Putování za strašidly Jednodenní výlet pro rodiče s dětmi
8. – 9. 5. 2010 Záchranářské jaro Víkendovka / záchranářství
20. – 23. 5. 2010 Bambiriáda Prezentace činnosti sdružení
29. – 30. 5. 2010 Jaro bez Hranic Víkendovka / lanové aktivity
14. 8. 2010 Pobřežní cesta Jednodenní akce / in-line bruslení
28. – 29. 8. 2010 Babí léto bez Hranic Víkendovka / lanové aktivity
6.-7. 2010 Záchranářský podzim Víkendovka / záchranářství - OBSAZENO
4. 12. 2010 Pizza párty mikulášská Jednodenní akce pro rodiče s dětmi

Přihláška na víkendové akce 2010 – zde

„Ledové ostří“

Chcete si pořádně užít zimní radovánky? Pojďte s námi bruslit!!! Na 20. 3. 2010 pro Vás připravujeme odpolední bruslení na ledové ploše Gutovka, Areál ZŠ Gutova 39, Praha 10 Strašnice (metro Strašnická). Že neumíte bruslit? Nevadí, zajistíme i výuku začátečníků a mírně pokročilých. Nemáte vlastní brusle? Ani to není problém, areál nabízí možnost půjčení za poplatek (peníze na půjčovné si vezměte s sebou). Teplé oblečení, areál je venkovní!

Vedoucí akce: Pepa Valter a Petra Valterová Kdy: 20. 3. 2010 Místo a čas srazu: Sraz v 13:30 ve vestibulu metra A Strašnická, Praha 10 Účastnický poplatek: 50,– Kč (zahrnuje vstupné a občerstvení) v hotovosti na místě Minimální účast: Akce není omezena počtem účastníků.

„Pizza párty – velikonoce bez hranic“

Novinka

Akce pro rodiče s dětmi

Už jste si někdy zkoušeli vlastnoručně vyrobit křupavou a voňavou pizzu? Srdečně vás zveme na „Pizza party – velikonoce bez hranic“, která se uskuteční v sobotu 27. března 2010 v pizzerii Rugantino, Klimentská 40, Praha 1 od 11 do 14 hodin. Podzimní první akce tohoto druhu se mimořádně povedla, bylo plno a dětem se výroba pizzy velice líbila.

Děti si pod dohledem kuchaře vyzkouší vlastnoručně vyrobit oběd (pizzu), zatímco dospěláci budou mít možnost se nad pizzou či jiným chutným obědem dle vlastního výběru nerušeně seznámit s vedoucími, kteří se na táborech a našich dalších akcích starají o vaše ratolesti. V druhé části programu je pro děti připraveno malování kraslic, neboť velikonoce budou za dveřmi.

Kraslice či vařená vejce si vezměte s sebou!

Vedoucí akce: Petra Valterová Kdy: 27. března 2010 Místo a čas akce: pizzerie Rugantino, Klimentská 40, Praha 1 od 11 do 14 hodin. Účastnický poplatek: 130,– za pizzu (jen děti). Platíte přímo restauraci spolu s vaším účtem. (cena zahrnuje suroviny na výrobu pizzy, pečení pizzy, pomocnou ruku kuchaře, malování kraslice). Ostatní konzumace pro děti i rodiče na vlastní náklady dle výběru z menu. Minimální účast: Akce je omezena max . 100 účastníky. Rezervace míst na našem emailu je nutná.

„Putování za strašidly – Křivoklátsko“

Novinka

Akce pro rodiče s dětmi

Jedinečná akce svého druhu!

Výlet pro rodiče a děti z cyklu putování za strašidly (pokud se akce bude líbit, budeme rádi pokračovat) po hradech, zámcích, rozhlednách a jiných zajímavých a tajemných místech České republiky. Akce byla inspirována akcemi podobného druhu organizovanými v dávných dobách organizacemi pro své zaměstnance (šéf sdružení Pepa Valter na těchto akcích s maminkou poznal skoro celou ČR a nyní se rozhodl tuto šanci dát našim příznivcům).

Akce proběhne zhruba takto: Sraz na určeném místě, odjezd naším vlastním pronajatým busem, v busu povídání kam a proč jedeme a co tam uvidíme, první štace (hrad Křivoklát), oběd (vlastní (voňavý řízek s chlebem :-) ) či v místní restauraci), druhá štace, odjezd v podvečerních hodinách do Prahy.

Proč všude jezdit autem? Nemá jeden rodič zrovna čas na výlet? Rozbilo se Vám auto? Nezoufejte a cestujte po vlastech českých s Dětmi bez hranic. Poznáte zajímavá místa a třeba i nové kamarády a známé.

Vedoucí akce: Pepa Valter a Petra Valterová Kdy: 24. dubna 2010 Místo a čas srazu: Sraz v 9:00, parkoviště Na Mlejnku, Praha 4 – Braník (pod Barandovským mostem) – místo odjezdů na naše tábory. Účastnický poplatek: 200,– za osobu. Platbu prosíme předem a výlučně na náš účet č. 2300050172/2010, v.s. rodné číslo dítěte. V ceně je pouze doprava, vstupné a jídlo si každý hradí sám. Minimální účast: Akce je omezena max . 25 účastníky. Přihlášení formou emailu je nutné.

Záchranářské jaro 2010

O víkendu 8. – 9. května 2010 proběhne další ze série záchranářských víkendů zaměřených na praktické záchranářské dovednosti. Děti budou ubytovány ve vytápěném objektu (penzion, rekreační středisko). Víkend bude vedle záchranářských činností vyplněn hrami, soutěžemi, výletem do přírody a v případě zájmu i diskotékou. Je pro Vás záchranářské téma zajímavé a rádi byste aby si Vaše děti vyzkoušely co v nich je? Chcete jim dopřát víkend plný poznání v přiměřené míře k jejich věku, víkend plný her, sportu, soutěží a zábavy? Pak je pošlete s námi!

Vedoucí akce: Standa Vlk Kdy: Sobota 8. kvetna 2010 od cca 9:00 – Neděle 9. kvetna 2010 cca 19:00. Účastnický poplatek: 250,– Kč (ubytování ve středisku, topení, strava, pitný režim, doprava, personál). Platbu prosíme předem a výlučně na náš účet č. 2300050172/2010, v.s. rodné číslo dítěte. Mimořádná cena snížená o 500,– kvůli dotaci! Odjezd/příjezd bude upřesněno (Praha, na MHD) Minimální účast: Akce se uskuteční pouze v případě minimální účasti 15 dětí. V případě nižšího zájmu si vyhrazujeme právo akci zrušit a vrátit účastnický poplatek.

Účast na této akci vyžaduje vyplnění a zaslání přihlášky.

Bambiriáda 2010

Bambiriáda je čtyřdenní přehlídka činností sdružení dětí a mládeže pořádané Českou radou dětí a mládeže. DĚTI BEZ HRANIC se Bambiriády poprvé účastnili v roce 2007 a letos se zúčastní rozhodně zase. Letošní Bambiridáda se bude konat na Vítězném náměstí, před ČVUT, Praha 6 (metro Dejvická). V našem stanu představíme základy první pomoci, včetně možnosti vyzkoušet výukový resuscitační model, připravíme několik jednoduchých atrakcí a ukážeme táborové kroniky a fotografie z našich akcí. Chcete-li zažít zajímavý den, přijďte se podívat na pražskou Bambiriádu a navštivte náš stan. Vstup na akci je zdarma.

Kdy: 20. až 23. kvetna 2010 (čtvrtek až neděle) od 9 do 18 hodin.

Jaro bez hranic 2010

Víkendovka 29. – 30. května 2010 na našem pozemku na Libeňském ostrově. Ubytování v klubovně sousedního Lanového centra. Vaření na ohni, grilování. Víkend plný lanových aktivit (pozemek je hned vedle lanového centra DDM Praha), sportování, her a projížděk na lodičkách. Táborák, sezení u ohně s kytarou a dobrou náladou. Dobrodružný víkend pro všechny. Součástí víkendu bude sobotní návštěva Muzea čokolády a další zajímavá místa v Praze. V neděli mohou děti strávit několik hodin v lanovém centru, kde si vyzkouší nízká a hlavně vysoká lana pod vedením profesionálních instruktorů.

Vedoucí akce Martin Půlpán Kdy: sobota 29. května – neděle 30. května 2010 Účastnický poplatek: 350,– (stravování, dozor, vstupné), dobrovolně lanové aktivity za příplatek 250,– Kč. Platbu prosíme předem a výlučně na náš účet č. 2300050172/2010, v.s. rodné číslo dítěte. Odjezd/příjezd: sraz bude v sobotu v 10:00 na Palmovce (metro B) před budovou Komerční banky Minimální účast: Akce se uskuteční pouze v případě minimální účasti 15 dětí. V případě nižšího zájmu si vyhrazujeme právo akci zrušit a vrátit účastnický poplatek.

Účast na této akci vyžaduje vyplnění a zaslání přihlášky.

„Pobřežní cesta“ → in-line bruslení

Na sobotu 14. srpna 2010 plánujeme opět jako loni vzít brusle a vyrazit podél břehu Vltavy z Braníka známou Pobřežní cestou a trochu se provětrat a kdo ví, třeba i zazávodit. Ale nebojte, ať už bruslit umíte skvěle nebo jste na tom nikdy nestáli, určitě se s námi nudit nebudete. Samozřejmě zajistíme odpovídající dozor pro různě zdatné bruslaře a bruslařky různého věku. Pokud nemáte brusle a přesto byste rádi zkusili něco nového, nemusíte zoufat. Brusle lze na místě vypůjčit (peníze na poplatek si vezměte s sebou).

Vedoucí akce: Martin Škoda Kdy: Sobota 14. srpna 2010 od 14:00 do 18:00 Účastnický poplatek: 75,– Kč (zahrnuje dozor a občerstvení) Místo a čas srazu: tramvajová zastávka Přístaviště ve směru do Modřan ve 14:00, konec akce v 18:00 tamtéž Minimální účast: není omezeno

Babí léto bez hranic 2010

Tradiční víkendovka na konci prázdnin 28. – 29. srpna 2010 na našem pozemku na Libeňském ostrově. Ubytování v klubovně sousedního Lanového centra. Vaření na ohni, grilování. Víkend plný lanových aktivit (pozemek je hned vedle lanového centra DDM Praha), sportování a her. Táborák, sezení u ohně s kytarou a dobrou náladou. Dobrodružný víkend pro všechny. Součástí víkendu bude výlet vlakem na Karlštejn nebo na jiné podobné oblíbené místo (upřesníme). V neděli mohou děti strávit několik hodin v lanovém centru, kde si vyzkouší nízká a hlavně vysoká lana pod vedením profesionálních instruktorů.

Vedoucí akce: Pepa Valter Kdy: sobota 28. srpna – neděle 29. srpna 2010 Účastnický poplatek: 400,– Kč (stravování, dozor, jízdenka, vstupné), dobrovolně lanové aktivity za příplatek 250,– Kč. Platbu prosíme předem a výlučně na náš účet č. 2300050172/2010, v.s. rodné číslo dítěte. Odjezd/příjezd sraz bude v sobotu v 9:00, bude upřesněno místo (Praha, na MHD) podle výběru výletního místa. Minimální účast: Akce se uskuteční pouze v případě minimální účasti 15 dětí. V případě nižšího zájmu si vyhrazujeme právo akci zrušit a vrátit účastnický poplatek.

Účast na této akci vyžaduje vyplnění a zaslání přihlášky.

Záchranářský podzim 2010 – OBSAZENO

O víkendu 6. – 7. listopadu 2010 proběhne další ze série záchranářských víkendů zaměřených na praktické záchranářské dovednosti. Děti budou ubytovány ve vytápěném objektu (rekreační středisko Svor v Lužických horách). Víkend bude vedle záchranářských činností vyplněn hrami, soutěžemi, výletem do přírody a v případě zájmu i diskotékou. Je pro Vás záchranářské téma zajímavé a rádi byste aby si Vaše děti vyzkoušely co v nich je? Chcete jim dopřát víkend plný poznání v přiměřené míře k jejich věku, víkend plný her, sportu, soutěží a zábavy? Pak je pošlete s námi!

 • Vedoucí akce: Standa Vlk (dále vedoucí z našich táborů)
 • Kdy: Sobota 6. listopadu  2010 od 8:05 – Neděle 7. listopadu 2010 18:45.
 • Účastnický poplatek: 250,– Kč (ubytování ve středisku, topení, strava, pitný režim, doprava, personál). Platbu prosíme předem a výlučně na náš účet č. 2300050172/2010, v.s. rodné číslo dítěte. Mimořádně nízká cena díky dotaci MŠMT!
 • Odjezd/příjezd 8:05 sraz na Nádraží Holešovice v odbavovací hale u stánku Fornetti, bus odjíždí v 8,30. Příjezd 18:45 Praha Hlavní nádraží – v odbavovací hale u Burger King (zpět jedeme vlakem).
 • Minimální účast: Akce se uskuteční pouze v případě minimální účasti 15 dětí. V případě nižšího zájmu si vyhrazujeme právo akci zrušit a vrátit účastnický poplatek. akce má kapacitu 15 dětí z důvodu kapacity střediska, neváhejte! Vhledem k dotaci očekáváme velký zájem neváhejte!

Účast na této akci vyžaduje vyplnění a zaslání přihlášky.

Přihláška na víkendové akce 2010 – zde

„Pizza párty bez hranic – mikulášská“

Akce pro rodiče s dětmi

Už jste si někdy zkoušeli vlastnoručně vyrobit křupavou a voňavou pizzu? Srdečně vás zveme na další „Pizza party bez hranic“, tentokrát s podtitulem – mikulášská, která se uskuteční v sobotu 4. prosince 2010 v pizzerii Rugantino, Klimentská 40, Praha 1 od 11 do 14 hodin. Loňská podzimní první akce tohoto druhu se mimořádně povedla, bylo plno a dětem se výroba pizzy velice líbila.

Děti si pod dohledem kuchaře vyzkouší vlastnoručně vyrobit oběd (pizzu), zatímco dospěláci budou mít možnost se nad pizzou či jiným chutným obědem dle vlastního výběru nerušeně seznámit s vedoucími, kteří se na táborech a našich dalších akcích starají o vaše ratolesti. V druhé části programu je pro děti připraveno mikulášské představení, včetně čerta a anděla.

Vedoucí akce: Petra Valterová Kdy: 4. prosince 2010 Místo a čas akce: pizzerie Rugantino, Klimentská 40, Praha 1 od 11 do 14 hodin. Účastnický poplatek: 130,– za pizzu (jen děti). Platíte přímo restauraci spolu s vaším účtem. (cena zahrnuje suroviny na výrobu pizzy, pečení pizzy, pomocnou ruku kuchaře, mikulášské představení). Ostatní konzumace pro děti i rodiče na vlastní náklady dle výběru z menu. Minimální účast: Akce je omezena max . 100 účastníky. Rezervace míst na našem emailu je nutná.

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek kamarádi lektoři první pomoci: Obrázek

 

 


 

 

 


Anketa

Web letnídětskétábory.cz

Libí se vám náš web? (6826/25%)
 
Našli jste na webu užitečné informace? (6626/24%)
 
Chcete posílat své děti na kvalitní a bezpečné tábory? (6994/26%)
 
Setkali jste se již s našimi tábory? (6882/25%)
 

Celkem hlasovalo: 27328

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

24. 2. 2011

LETNÍ TÁBORY 2024

Letní tábory 2024 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2024:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-8

- Sportovní tábory 1-3

- Týdenní tábory 1-8

Tábory pro rodiče s dětmi 2024:

 • Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Relax 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Zámecký hotel Panství 1-5
 • Tábor pro rodiče s dětmi Parkhotel Mozolov 1-3
 • Tábor pro rodiče s dětmi Relax hotel Bára 1-4
 • Tábor pro rodiče s dětmi Orlík 1
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Semerink 1-2
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Bečva 1-2

Více informací o letních táborech 2024 najdete zde.

23. 2. 2011

Léto 2024 - JIŽ V PRODEJI

SEZONA 2022 - REKORDNÍCH 3700 DĚTÍ

28. 1. 2013

TÁBORY RODIČŮ S DĚTMI

V roce 2024 doporučujeme tyto oblíbené tábory pro rodiče s dětmi:

 • Tábor pro rodiče s dětmi 1 - 28.7.-3.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 2 - 4.8.-10.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 3 - 11.8.-17.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 4 - 18.8.-24.8.2013
 • Táborová dovolená rodičů s dětmi - 4.8.-10.8.2013

Více se o táborech pro rodiče s dětmi dozvíte zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

Obrázek