Přeskočit navigaci.

Vzkazovník

 

ZTRÁTY A NÁLEZY Z TÁBORŮ – po prokliku
 

 

Nechte tady vzkaz pro své kamarády z tábora, vedoucí nebo jen tak pro všechny. Za všechny předem děkujeme. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, urážky, apod. budou mazány.

Texy! formátování: **tučný text**, *kurzíva*, www adresy a emaily jsou převáděny automaticky.

Vojta Kučera 20:06 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Vojtíku, (:8:) tak jsme zase doma a moc Tě zdravíme. Ze zpráv z tábora vidíme, že máte bohatý program a viděli jame Tě na fotce.
Měj se moc pěkně. Pozdravuje Tě babička a děda. Zděnda volal z letiště, dnes odjel za Májou a také Tě pozdravuje. Pusu posílá máma, táta a Honza. (:4:)

Od Míši Hlaváčka (diktuje Tomáš Kymla) 20:06 6.7.2010 reagovat

Čau teto, Míšovi se tady líbí, má tady hodně kamarádů. A dobře tady vaří.

Míša Hlaváček reaguje 21:03 6.7.2010 e-mail

Díky Tomovi za zprávu, konečně se někdo z vás ozval. Hned jsme tu klidnější že je vše v pořádku. Tak si to tam užívejte dál. Mějte se krásně, má být zase horko tak to bude opět na koupání zdraví mamka a taťka

Od Jakuba Nezdařila 20:05 6.7.2010 reagovat

Na táboře je hezky. Strašně moc dobře vaří a táborová hra je taky super. Pozdravujte doma babičku, dědu, Elinku, tátu, mámu, Rozárku a Čerta.

Péťa a Liduška Jandačovi 20:04 6.7.2010 reagovat

Ahoj koťátka, doufám, že jste měli aspoň trošku lepší počasí než my tady, ale už má být zase sluníčko. Nemáme od vás žádné další zprávy, tak se těšíme, že třeba něco zítra přijde. Snad se vám tam pořád líbí. Liduško, četla jsem, že už jste jezdili na koních, tak sis to doufám pořádně užila. Velkou pusu posílá mamka, taťka a Anička, které už se začíná trochu stýskat.

Filípek Vozka 19:51 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Filípku,tak jak se tě tam líbí?Doufám,že tě Michal moc nezlobí.Od zítra má být zase krásné počasí tak si to tam pěkně užívejte a zatim pa pa (:10:) teta Ilona

Honza Mestek 19:42 6.7.2010 reagovat

Ahoj Honzo, tak jsme se vrátili z prodlouženého víkendu. V sobotu jsem Kačku odváželi na soustředění. Cestou jsem si užili pěknou sauna a s chutí jsem pak skočili do rybníka. Dneska jsme byli na kole, ale výlet jsme nedokončili, protože se přihnala buřina. Naštěstí jsem nebyli daleko od chaty, tak jsme se stihli včas vrátit. Pár kapek jsme schytali, ale hromům a bleskům jsme ujeli. Mireček je teď na chatě sám, protože Tom a Štěpík odjeli do Prahy. Všichni Tě z chaty pozdravují. Měj se dobře a užívej čisté vody v bazénu. Na rybníku už jsou bubliny, ale teď po bouřce je voda lepší. (:4:) (:14:) (:4:) Mamka a taťka z Modřan

Martin Gorčík 19:40 6.7.2010 reagovat

Ahoj Marťo, všichni Tě pozdravujeme, i babičky, Eva a Tera. Nám zde od noci celý den pršelo, teď k večeru přestalo, ale opět se pěkně zatahuje. My jsme s tátou byli odpoledne v kině, bylo to moc pěkné, ale pro Tebe by to ještě nebylo. Půjdem spolu na něco až se vrátíš domů. Jinak jsme rádi, že se Ti na táboře líbí, četli jsme si od Tebe vzkaz. Měj se moc fajn, pusu máma a táta. (:14:) (:14:) (:14:) (:1:)

Lucka a Lukáš Tůmíci 19:26 6.7.2010 reagovat

Myslíme na Vás,užijte vše naplno,pak nám budete vyprávět.Zdraví taťka. (:11:)

Markétka Krejčí 19:21 6.7.2010 reagovat

Ahoj Markétko!Tady v Praze byla strašná bouřka,až dědovi Standovi vypnula televizi.Šneci byli zalezlí v ulitách ani růžky nevystrčili.Přejeme ti lepší počasí než je tady v Praze a hodně pěkných zážitků.
Maminka a tatínek

Tom Bursa Matouš Vrbka 19:11 6.7.2010 reagovat

Zdar kluci.Tak Micina už je doma a zase všechno očmuchává a otírá se o nás.Celou cestu nám vyprávěla,jak se měla.Zítra pro nás nastává už běžný pracovní den.Buďte rádi,že nemusíte ještě chodit do práce a máte takový „veget“.Doufám,že už jste dostali aspoň nějaký dopis.Zítra pošlu další.Tak užívejte a koukejte vyléčit toho profesora,nebo jsme všichni na placku (:7:)

Šimon Bouma 18:56 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Šimčo,tak jak se máte?Teď jsme na návštěvě u Škodů podívat se na malou Anežku.Doufám,že máte hezčí počasí než tady v Praze.Měj se hezky,moc na tebe myslíme pa máma a táta.

pro vedoucího Petra 18:49 6.7.2010 e-mail reagovat

Chceme Vám moc poděkovat za Dominika, jen po mě chce poslat v balíčku „stýskací bonbony“. Prý mu moc pomohly a řekne si Vám o další. Nevíte, kde přesně takové mám sehnat? Díky moc, mamka Iva.

Petra vedoucí reaguje 20:01 6.7.2010

Dobrý den,

„protistýskací bonbony“ jsou náš vynález a nikde je neseženete. (:4:) Máme jich velkou zásobu, takže nic posílat nemusíte a Dominik je kdykoliv dostane. (:4:)

Mates Vrbka 18:48 6.7.2010 reagovat

Ahoj Matesi,tak už jsme doma od babičky,Štěpánek nejradši ze všeho řádí na tvojí posteli,už tam vyleze skoro sám.Asi se mu už po tobě stýská (:1:) Psát nám nemusíš,aspoň budeš mít,co vyprávět,jen napiš,kdy se vrátíš.Ale to stačí smska,až budeš u táty.Dneska jsme měli okurkovej salát,tak jsme na tebe všichni mysleli i u oběda (:1:) ,ale neboj,okurky rostou jako praštěný,tak se dostane i na tebe.A máme i spoustu mrkve.....!Tak se měj moc kráááásně a užívej si prázdniny.Všichni tě zdravíme,pa pa (:10:)

JIŘÍK POSPÍŠIL 18:48 6.7.2010 reagovat

Ahoj Jiříčku, tak jsme se vrátili z výletu autem, denska tolik neprší, tak snad ani vám na táboře. Prošli jsme se s Kačenkou a s¨kočárkem. Zítra by ti měl už přijít pohled. Zase když tak napiš vzkazík nebo pohled. Moc na tebe myslíme, jak si to tam užíváš. Máme tě moc rádi a moc tě zdravíme. Máma, táta a Kačenka.

Domča Chwastek 18:46 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Domí, posílám adresu na babičku : Jarmila Bartošová, Jana Drdy 502, Příbram, 261 01. Tak jí určitě napiš, bude čekat na dopis a prý se moc těší, až k nim s Terkou pojedete. Pusu posílá mamka. Pa. (:13:) (:13:) (:13:)

David Martínek 18:43 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Dádo,tak doufám,že vám tam moc neprší a nebouří (:15:) . Od čtvrtku má být zase teplo a sluníčko (:14:) ,tak budete moct být zase v bazénu (:1:) . Já jsem se včera vrátil z chaty a všichni tě moc pozdravují-děda,babička,Pasrň,Čolek,teta Marcela s Deniskou a samozřejmě já – TÁTA (:10:) .

Míšánek a Davídek Svatošovi 18:34 6.7.2010 reagovat

Ahoj naše šmudlinky (:12:) tak jsme dnes byli s Pavlíkem u paní Matuškové ohledně svatebního dortu a ptala se kde jste… moc vás pozdravuje (:1:) pak jsme zajeli na oběd do Čimic. Terezka dělala naní a Badýsek nás zas vítal jako vždy. Věem to vyštěkal na balkoně (:4:)Kristýnka s Terezkou vám prý pošle pohled a Moja s dědou a strejdou Františkem také (:1:) Moooc vás všechny pozdravují a už se na vás moc těší!!!! Pa pa a velkou pusinku maminka a Pavlík (:10:) (:10:) (:10:)

Aťa Fryš 18:33 6.7.2010 reagovat

Ahoj Aťo tak jak si tam užíváš?Tady prší tak doufáme že vám moc ne.Měj se moc hezky a napiš.Posíláme velikou pusu ahoj babička,děda a Fox (:10:)

jakub a lucinka nutilovi 18:22 6.7.2010 reagovat

Ahoj Kubíku a Lucinko, vrátili jsme se od babičky ze Strašic a píšu vám jak jsem trénovala oba kocoury, když jsme odjížděli tak nám mávali všemi čtyřmi tlapkami. Teď čekají na vás dva. Užijte si tábora a budu se na vás těšit u babičky. teta Radka

Adam a Martin Královi 18:20 6.7.2010 reagovat

Ahoj Áďo a Máťo, teď jsme se vrátili z Marián- ských Lázní a hltavě zapnuli počítač, abychom viděli, jakže se vám daří. Jsme rádi, že se máte prima. I my si to ty 4 dny užili – jezdili jsme na kole (až mě bolí pr..... (:4:) ), parádně jsme zmokli, kochali se lázněmi, lesy, přírodou. A co vy? Nechte nám taky vzkazík, protože vzhledem k tomu, že byli volné dny, dopis nelze hned tak čekat. Mějte se prima. A pozor – dnes v půl noci to praskne. (:12:) Co? No přece půlka pobyt na táboře. Už se navás hrozně moc těšíme. Prima počasí a dobrou náladu přeje a pusu posílá mamka a taťka.
PS:Koťata nás vítala i s kočkou – nebojte se, neutekli. (:1:)

Dominik Chwastek 18:10 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Dominiku. Jsem doma sama, děda se strejdou jsou v Praze,přijedou v noci. Terezku zase bolí hlava. Chodím k Petrovi zalévat kytky, jsou někde pryč na několik dní. Kluci jsou v Bořence. Terezka se tady nudí, protože všechny děti jsou na táborech. Viděla jsem tě na jedné z fotek, je tě vidět jen kousek za stromem. Neschovávej se a nech se fotit. Čeká tu na tebe sekání, dědu bolí moc záda. Až bude děda doma, tak ti také napíše.
Posílám pusu. (:10:) (:9:) Babička. (:9:)

JAKUB JANSKÝ 17:52 6.7.2010 reagovat

Ahoj Kubo, doufám ,že jsi v pořádku, dnes tu pršelo (:15:) babička prodává deštníky…užívej si prázdniny… Bertík chytil myš… děda (:11:) (:7:)

Tom Černý 17:52 6.7.2010 reagovat

Ahoj oslavenče,telefonovala babička s dědou,i babička z Hlavné,teta Hanka s holkama,strejda Martin i strejda Petr z Březí,dokonce Lucka s Matyjáškem a všichni na tebe myslí,zdraví tě a přejí ti k narozeninám jen to nejnejlepší. (:14:) Měj se krásně.papa mamka

Jakub Nezdaril 17:46 6.7.2010 reagovat

Pro Jakuba Nezdařila
Ahoj Kubíčku, včera jsem se vrátil z Belgie a musím ti říct,že jsi mi na mé cestě chyběl do party (neměl jsem nikoho kdo by dokumentoval cestu). Příště budeš muset zase jet se mnou. Na chatě jsem už udělal skoro dveře u klece pro Rozárku. Doufám, že u tebe je vše v pohodě a že si to moc užíváš. A co holky jaké tam jsou? Kluci doufám v pohodě. Těšíme se na tebe. Táta, máma, Čert a Rozárka

Davidek a Michaelek Svatošovi 16:54 6.7.2010 e-mail reagovat

ahoj moji miláčkové (:4:) Dnes začalo pršet a to jsem chtěla s dědou na kolo. (:15:) Viděla jsem Michaelka s Adélkou (:4:)i Davídka vidím (:14:)sluší vám to tam (:5:)mějte se hezky posílám pusinky (:10:) (:10:) (:10:)mamušík a Olíno

Martin Škoda 16:48 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Martínku. Všichni tě moc pozdravujeme, hlavně Anežka. Byli jsme u babičky na baráku a bylo tam fajn. Doufáme, že koupání je super a že si to tam užíváš. Moc se na tebe těšíme a všichni tě zdravíme. Máma, táta a Anežka

Šimon Bouma 16:45 6.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Šimonku, pozdravuje Tě děda a Beluška z Braníka, a také babička dejvická, která je v Braníku na návštěvě. Moc na Tebe vzpomínáme a přejeme Ti hezkou druhou polovinu tábora. Měj se dobře a brzy nashledanou. Děda

Vašek Pardubský 16:38 6.7.2010 reagovat

Ahoj Vašku,
dnes jsem se vrátila z Krkonoš ze Špindlu, kde jsem strávila prodloužený víkend s Balnkou a Martinem v úžasném hotelu. Rozhodně tam spolu musíme jet! Byla to pecka! Doufám, že se máš skvěle! Napiš až budeš mít chviličku. Pa máma a babička

Jakub Janský 16:12 6.7.2010 reagovat

Prababi Tě taky pozdravuje , uděláme Ti Tvojt oblíbené palačinky, až se vrátiš.Pa babi,děda,prababi a ostatní a Filípek,Bertík a Tara posílají HAFFF , HAFFF a Betynka a Elinka Ti posílají kočičí MŇAUUU , MŇAUUU !!!!!!! (:5:) (:4:) (:5:) (:10:) (:10:) (:10:)

Jakub Janský 16:06 6.7.2010 reagovat

Ahojky poklade.Psala jsem Ti už, ale asi na jiný vzkazovník.Viděla jsem fotky z tábora – musí to tam být super.S dědou jsme byli na koupališti v U´valech a na předzahrádce jsme zasadili bylinky.Pejsci se sprchovali,Jirka je sprchoval.Bertíkovi a Taře se to moc líbilo, jen filípek z toho radost nejdříve neměl ,potom ale lítal od radosti po celé zahradě.Posílají Ti (:10:) (:8:) (:11:) (:10:) a těší se na Tebe. (:14:) . Před chvíli tady (:15:) a blýskalo se.Myslíme na Tebe a posíláme velikou pusu.Papa (:10:) (:1:) (:11:)

Další příspěvky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek kamarádi lektoři první pomoci: Obrázek

 

 


 

 

 


Anketa

Web letnídětskétábory.cz

Libí se vám náš web? (6757/25%)
 
Našli jste na webu užitečné informace? (6565/24%)
 
Chcete posílat své děti na kvalitní a bezpečné tábory? (6937/26%)
 
Setkali jste se již s našimi tábory? (6835/25%)
 

Celkem hlasovalo: 27094

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

24. 2. 2011

LETNÍ TÁBORY 2024

Letní tábory 2024 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2024:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-8

- Sportovní tábory 1-3

- Týdenní tábory 1-8

Tábory pro rodiče s dětmi 2024:

 • Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Relax 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Zámecký hotel Panství 1-5
 • Tábor pro rodiče s dětmi Parkhotel Mozolov 1-3
 • Tábor pro rodiče s dětmi Relax hotel Bára 1-4
 • Tábor pro rodiče s dětmi Orlík 1
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Semerink 1-2
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Bečva 1-2

Více informací o letních táborech 2024 najdete zde.

23. 2. 2011

Léto 2024 - JIŽ V PRODEJI

SEZONA 2022 - REKORDNÍCH 3700 DĚTÍ

28. 1. 2013

TÁBORY RODIČŮ S DĚTMI

V roce 2024 doporučujeme tyto oblíbené tábory pro rodiče s dětmi:

 • Tábor pro rodiče s dětmi 1 - 28.7.-3.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 2 - 4.8.-10.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 3 - 11.8.-17.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 4 - 18.8.-24.8.2013
 • Táborová dovolená rodičů s dětmi - 4.8.-10.8.2013

Více se o táborech pro rodiče s dětmi dozvíte zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

Obrázek