Přeskočit navigaci.

Vzkazovník

 

ZTRÁTY A NÁLEZY Z TÁBORŮ – po prokliku
 

 

Nechte tady vzkaz pro své kamarády z tábora, vedoucí nebo jen tak pro všechny. Za všechny předem děkujeme. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, urážky, apod. budou mazány.

Texy! formátování: **tučný text**, *kurzíva*, www adresy a emaily jsou převáděny automaticky.

Liduška Jandačová 16:12 7.7.2010 reagovat

Ahoj Liduško, dnes nám od tebe dorazil pozdrav z tábora, tak jsi nám udělala velkou radost. Jsi hodná, že jsi napsala i babičce a dědovi, také jim to dneska přišlo a moc tě pozdravují. Doufám, že už se ti nestýská a máte se stále báječně. Pusinku (:10:) posílá mamka, taťka a Anička

Aťa Fryš 15:49 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Aťulko,posíláme ti pozdrav z Prahy.Zejtra se jedem podívat za Marcelem tak asi nebudu mít přístup k netu ale budu ti psát jo? (:10:) Moc se na tebe těšíme (:8:) (:12:)Koukala jsem na fotky ale tebe nikde nevidim.Ale máte se krásně viď?tak si to tam užij a bud hodnej a pozdravuj kluky.Papa posíláme moře pusinek máma,táta a Adámek (:10:) (:10:) (:10:)

Jakub Janský 15:14 7.7.2010 reagovat

Ahoj Kubíku,tak zase svítí (:14:) a já jsem v Matouškovi a děda taky u ŠEVCE. (:10:) Doufám,že Ti pohled včas dojde.Deniska aj sKubou byli na festivalu ROCK FOR PEOPLE.Včera v noci se vrátili a říkali, že tam bylo super a moc si to tam užili.Petr od Marenky tam hrál taky s kapelou.Myslíme na Tebe , jsme rádi, že se Ti tam líbí a užíváš si to!!!Posílám Ti pusu.Babi

Josi a Maty Levy 15:11 7.7.2010 reagovat

Ahoj lásky moje, dnes jsem vám konečně měla možnost poslat balík, jsou to vlastně balíky dva, ale teď jsem si uvědomila, že jsem zapoměla napsat, že jsou pro vás. Tak až dojdou dva balíky, jedna krabice a jedna velká obálka z Chebu tak to je pro vás. (:8:)Jsem teda trdlín. Posílám vám tam také dopis, tak se nechci opakovat. Tady nic zajímavého, Anulka je líná jak veš, nechce ani chodit ani jezdit na kole, po kom to má? Moc na vás myslím a těším se až mi budete vyprávět. Balíky máte oba dohromady, snad se nějak dohodnete. Pusu maminka. Aninka spí. Pa (:10:) (:10:) (:10:)

ONDRA HRACHOVSKÝ 14:52 7.7.2010 reagovat

(:11:) Ahoj Ondro (:11:)
Jsem ve Slapech u dědy a babičky a vzpomínám na tebe-Karabužan Mates (:8:) (:2:)

Dominika Bartoňová 14:52 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahojky Domísku, doufám, že Vám nebyla v noci zima. Zase bude tropické vedro (:14:) , tak se na to připrav. Já budu zalezlá doma. Tom nepíše žádné SMS z Anglie, asi se má moc fajn a nemá čas. Doufám že se ti vede taky dobře. Do pátku bys mohla dostat nějaké překvápko, v nejhorším případě v pondělí. Tak pac a pusu posílame M+T+B (:10:) (:10:) (:10:)

David Martínek 14:46 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Dádo,tak už vám zase svítí sluníčko (:14:) a já musím být zavřený v práci (:7:) . Už jsi koupil známky na pohledy,napsal je a poslal? Doufám,že je vše v pohodě,ty tam nezlobíš (:11:) a máš se krásně (:4:) . Posílám ti pozdravy a pusinku (:10:) . Páčko,táta (:1:) .

MAX SCHMITT - ZM 14:35 7.7.2010 e-mail reagovat

AHOJ MAXI,DÍKY ZA ZPRÁVU,DNES OD TEBE TAKÉ DOŠEL POHLED.TO JE MI LÍTO,ŽE JE DAVID NEMOCNÝ,TAK HO POZDRAVUJ,TŘEBA SE JEŠTĚ UZDRAVÍ A NEBUDE MUSET JET DOMŮ.DNES HRAJE NĚMECKO SE ŠPANĚLSKEM,TAK HNED PODÁME ZPRÁVY.POSÍLÁME MOC (:10:) (:10:) (:10:)

JIŘÍK POSPÍŠIL 14:09 7.7.2010 reagovat

Ahojky Jiříčku, posíláme jeden odpolední pozdrávek z domova.Venku je docela hezky, i kdyřž na koupání to dneska není, to až zítra. Došel ti pohled? Pošleme další. Táta je v práci, Kačenka si hraje s autíčkama. Tak se měj moc pěkně, myslíme na tebe. Ozvi se nám taky. ahoj máma

Matýsek Tomsa 14:08 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Matýsku, tak jsem už zase v práci, v Praze se už dělá vedro. Doufám, že než pojedete domů, tak se stihnete ještě vykoupat. hezky si to tam užij, pusu máma (:4:)

Stáňa Šťovíček 13:22 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahojky Stáníku, dnes přišel pohled pro Hanku, tak jsem jí volala do Prahy. Určitě ti napíše přes meilíka a už se též dívala na fotky a já taky. Je vidět, že se máte opravdu dobře. Také jsem ti dne posílala dva pohledy (:4:). Měj se moc hezky opatruj se a pamatuj na dobré vychování. Mamka a taťka. (:14:)

Od Maxe Schmitta 13:04 7.7.2010 reagovat

Mami, baterku mi neposílej. Už se těším domů a vaří tu dobře. Jsem v 8. oddílu, 6 lidí nás spí na chatce. David asi odjede, protože je nemocný. Tvůj Maxík

Martínek Červenka 12:44 7.7.2010 reagovat

Ahoj Martine! Moc dík za psaní, také si myslím, že to tam je fakt hustý!Doufam, že moc nelumpačíte (:8:)! Tomík taky napsal a přišlo to dnes oboje, to mi opravdu udělalo velkou radost (:14:). Včera jsme byli s tátou na Sychrově a tam bylo opravdu sychravo, pršelo až do odpoledne.Dnes jsem byla už zase v práci (:2:).Táta je dnes v Brně. Moc pozdravů, i pro Kubíky, a velkou pusu (:10:), pa máma

Kuba Leun 12:32 7.7.2010 reagovat

Krásný pozdrav z Krnova Ti zasílá babička, děda a Vojta. Měj se pěkně.

Lukáš Dambrich 12:21 7.7.2010 reagovat

Ahoj Luky, Dádík se na tebe ptal, jak se asi máš? Tak napiš řádek domu pro něj, ať je v klidu. Moc pusinek teta Zuzana (:10:)

pro Tima Slavíka 12:21 7.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Timi, díky za zprávu :-) Jsem moc ráda že živnosti vyšly – viděla jsem fotku jak obchodujete a jaký jste měli nával – super! Já taky provozuju svojí živnost, ale tak jako vám mi to asi nejde :-) A na diskotéce jsme nebyla ani nepamatuju (:8:) . Jinak zde byly hrozné bouřky tak doufám že vám to žádnou chatičku neodneslo. Jo a to že potřebuješ víc peněz mě pobavilo, nesmíš zvát všechny holky na zmrzlinu, ale měl jsi jich opravdu hodně, tak jsem překvapená a poštou to poslat nejde, to by hned někdo na poště sebral – uvidíme,dnes pošlu dopis tak uvidíme co se dá dělat. Ještě zavolám vedoucím, ale počítej s tím že pro tebe přijedeme v tu neděli večer před večerkou. Ale samozřejmě ještě napíšu. A jestli jsou tam blízko koně, tak asi přijedeme brzy a budeme jezdit na koníkách. Zjisti mi to a napiš. Pa a moc pusinek (:10:) (:10:) (:10:)mamka.

Tomáš Dambrich 12:20 7.7.2010 reagovat

Ahoj Tomíku (:11:) , Viki se na tebe moc těší, tak si to tam koukej užít a vrátit se v pořádku domu. Až dorazíš, tak tě pořádně umačkám. Pusu teta Zuzana (:10:)

Matěj Malý 12:10 7.7.2010 reagovat

čau Matýsku posláme ti moc pozdravů z Domašína, ted jsme na výletě a už se na tebe moc těším a posílám repelent. Pusu máma (:10:)

Adam Šimek 11:57 7.7.2010 reagovat

Ahoj,posílám Ti velkou pusu z práce.Tak jste se trochu zchladili,ale neboj-zítra už má být zase horko a budete se koupat.Co živnosti,co jste vymysleli?Ten náš nápad s tetováním,nobo ho měl někdo jiný?Těším se,až budeš vyprávět (:1:) Ještě vás čeká výlet do aquaparku,tak si užijte tobogány a nezapomeň,co pořád opakuji!„V bazénu se něběhá!!!“ Ujede Ti noha,spadneš na kokos a budeš mít otřesenej mozeček (:4:) všichni si to tam krásně užívejte,hlavně buďte zdraví,hodní,odvážní,stateční,veselí… (:14:) (:10:)čau máma

Pepča Pluhař 11:55 7.7.2010 reagovat

Ahoj Pepčo,dnes u nás babička hlídá Štěpánka,tak tě chce taky pozdravit,prý se máš zeptat,jestli by taky nevzali příště babičku,protože těch krásných aktivit,co tam máte,to je nádhera.Štěpánek vzkazuje,že tě má rád a doufá,že došel obrázek a posílá pusinku.Já i tatínek tě taky zdravíme,pa mamka a babička Jarmila

Kája Racková 11:48 7.7.2010 reagovat

Ahoj, doufám, že to tam bez nás zatím přežíváš a krotíš za nás brouka, homelesse a další :-D Moc je tam všechny pozdravuj a musíme dát zas sraz :-)
Nikča a Evča (:4:) (:4:) (:4:)

David Denisa Heranovi 11:41 7.7.2010 reagovat

ahoj tet jsem přijela z chaloupky rokymu se po vás stýská ale jinak je moc hodný . bazen je uz napuštený.pozdravuje vás deda s babičkou (:1:) posílám po macine nějaké sladkosti tak si krasne užívejte pa m+t+ROKY (:11:)

TIM Slavik 11:35 7.7.2010 www e-mail reagovat

Ahoj Time, koukám že už jste rozjeli živnosti. Tz máš vinotéku? Nebo je to džusotéka? Nebo jsi sestřička u pana doktora o odebíráte ranní moč? :-D Podle zpráv všechno funguje na výbornou a máte se pořád fajn. Tuším, že se ti ani nebude chtít zpátky. A to se ti nedivím. Hned bych s tebou měnil, nebo spíš vyjel za tebou. :-) Napiš jestli dorazily pohledy a já pošlu další. :-) mějte se všichni krásně, myslím na vás, mám tě rád. táta* (:10:)

vašik pardubský 11:12 7.7.2010 reagovat

ahoj vašíku krmila jsem celý víkend tu tvoji chlupatou číču . byla moc hodná .užij si to a napiš nám všem co tě máme rádi .mužeš všem do hromady babička

vedoucí tábora 10:44 7.7.2010 reagovat

Krásný den Vám všem, (:14:)
je skvělé číst vaše zprávy a mít přehled,že je dětem s Vámi dobře. (:1:) (:4:)Spousty dalších krásných zážitků a co nejméně starostí (:1:)
Děkuji Iltisová

Kuba Iltis 10:41 7.7.2010 reagovat

Ahoj Kubulko,tak máte za sebou další bezva den s čím jsi asi obchodoval ty? (:4:) Táta dnes odjel do Německa a vrátí se asi v pátek.Starám se ti o rybičky ta malá červená i ostatní pěkně rostou a baští. (:8:) Napiš mi taky ten dopis ať se dozvím jak se ti líbí jestli se ti nestýská (:12:)Dnes už zase u nás vykukuje sluníčko tak doufám,že u Vás také (:14:)Pozdravuj kluky dávej na sebe pozor a napiš mi jestli jsou ta (:14:),abych měla radost (:4:)máme tě moc rádi těšíme se na zprávičky od tebe ahoj mamka,bráška,taťka (:10:) (:10:) (:10:)

D+M Svatošovi 10:27 7.7.2010 reagovat

Ahoj Davi a Michálku,moc jsme na vás mysleli,v televizi říkali, že v Kamýku byla veliká průtrž mračen.Ale podle fotek (už jsme vás oba našli) jste v pohodě,to je fain.Tady se řádně ochladilo, ale dnes už zase vykukuje sluníčko.Včera jsme se trochu rozrostli, přijela Kačenka a Mareček. Teď
Mareček s Anitkou chystají pro Kačku bojovku a odpoledne půjdeme na kola. Moc vás zdraví K+M+A+b+d (:4:)

DAVID ŠLEHUBER - ZM 09:58 7.7.2010 reagovat

Ahoj Davídku, včera jsme se vrátili z vody, chtěla jsem hned napsat, ale nejde nám doma internet. Pořád nemám od tebe žádnou zprávičku (:2:) , tak doufám, že se máš dobře. Prosím napiš mi vzkaz, ať se nestrachuji. My jsme si to užili, děti ti napsali také dopis, tak snad ti brzy dojde. Máme tě moc rádi a ozvi se nám !!! Pa máma (:10:) (:14:)

Milánek Malý 09:30 7.7.2010 reagovat

Ahoj Milánku tak jsme koukali jak hezky podnikáte tak jste určitě vydělali hodně peněz.Pořád koukáme na nové fotky jestli tě tam někde neuvidíme.Moc na tebe myslíme a posíláme (:10:) (:10:) (:10:) (:10:) (:10:) .Máme tě moc rádi.Pa mamča taťka a saša

JIŘÍK POSPÍŠIL 09:14 7.7.2010 reagovat

Ahoj Jiříčku, tak tu máme další den, tady v Praze je sluníčko, ale chladno. Táta už je zase v práci, my jsme s Kačenkou doma. Hezky se tam bav a hrej si a uč se něco novéhoa ozvi se nám. Myslíme na tebe a máme tě moc rádi, ahoj máma, táta a Kačenka.

Další příspěvky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek kamarádi lektoři první pomoci: Obrázek

 

 


 

 

 


Anketa

Web letnídětskétábory.cz

Libí se vám náš web? (6757/25%)
 
Našli jste na webu užitečné informace? (6565/24%)
 
Chcete posílat své děti na kvalitní a bezpečné tábory? (6937/26%)
 
Setkali jste se již s našimi tábory? (6835/25%)
 

Celkem hlasovalo: 27094

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

24. 2. 2011

LETNÍ TÁBORY 2024

Letní tábory 2024 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2024:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-8

- Sportovní tábory 1-3

- Týdenní tábory 1-8

Tábory pro rodiče s dětmi 2024:

 • Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Relax 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Zámecký hotel Panství 1-5
 • Tábor pro rodiče s dětmi Parkhotel Mozolov 1-3
 • Tábor pro rodiče s dětmi Relax hotel Bára 1-4
 • Tábor pro rodiče s dětmi Orlík 1
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Semerink 1-2
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Bečva 1-2

Více informací o letních táborech 2024 najdete zde.

23. 2. 2011

Léto 2024 - JIŽ V PRODEJI

SEZONA 2022 - REKORDNÍCH 3700 DĚTÍ

28. 1. 2013

TÁBORY RODIČŮ S DĚTMI

V roce 2024 doporučujeme tyto oblíbené tábory pro rodiče s dětmi:

 • Tábor pro rodiče s dětmi 1 - 28.7.-3.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 2 - 4.8.-10.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 3 - 11.8.-17.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 4 - 18.8.-24.8.2013
 • Táborová dovolená rodičů s dětmi - 4.8.-10.8.2013

Více se o táborech pro rodiče s dětmi dozvíte zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

Obrázek