Přeskočit navigaci.

Vzkazovník

 

ZTRÁTY A NÁLEZY Z TÁBORŮ – po prokliku
 

 

Nechte tady vzkaz pro své kamarády z tábora, vedoucí nebo jen tak pro všechny. Za všechny předem děkujeme. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, urážky, apod. budou mazány.

Texy! formátování: **tučný text**, *kurzíva*, www adresy a emaily jsou převáděny automaticky.

Milánek Malý 07:50 10.7.2010 reagovat

Ahoj táborníku koukám že lepší tábor jsi si vybrat nemohl samé akce koupání,karneval, profesor zkrátka se máš určitě mnohem (:14:) líp než mi tady v Praze (:7:) .Moc na tebe myslíme a posíláme pusinky táta mama a sašenka (:10:)

JIŘÍK POSPÍŠIL 05:57 10.7.2010 reagovat

Ahoj Jiříčku, tak už tu máme sobotu a zase má být krásné počasí. V osm hodin povezeme Kačenku před školku na tábor, už se taky moc těší. Ty přijedeš v úterý, to je za 3 dny. Taky se na tebe moc těšíme s tátou. Musíš nám vyprávět, co všechno jste tam s klukama zažili. Dneska máte ukázku práce policie, psovodů a tak, tak si to užij. Měj se krásně, pusu posílá máma, táta a Kačenka. Máme tě moc rádi.

Simon Mestdagh 01:29 10.7.2010 reagovat

Ahoj Simo, pusi moje!!! Jak Ti chutnal burtik, videli jsme foto (:1:). Moooooc se na Tebe tesime, pohled uz neposilej, za par dni si pro Tebe pojedeme. Moc pusinek a uzij si posledni dny, pa pa mama a papa (:10:) (:10:) (:12:)

Filip Částka 23:53 9.7.2010 reagovat

Ahoj Fífo.Tak máme zase jeden horký den za sebou.Ty jsi aspoň v přírodě,ale tady na tý rozpálený dlažbě je to k nepřežití.Je skoro půlnoc ty už jistě spíš,my se taky chystáme.Ráno přiveze Honza Balúa na hlídání jede se strejdou koupi kuchyň,tak budeme brzy vstávat.Jinak tu není nic nového pokojíček už je skoro hotový,tak se můžeš pomalu chystat domů.Už nám to uteče.Od úterý mám dovolenou tak vyrazíme hned na chalupu.aby jsme se tu neuvařili.Měj se hezky užij si poslední dny a dávej na sebe pozor.Pusu posílá mamka a taťka

Pro Matu Taufera 23:50 9.7.2010 reagovat

Ahoj Mato,
doufam, ze se mas hezky a uzivas si pocasi a vsech activit. Myslim na tebe a moc se tesim az za mnou prijedes. Ja jsem ted dobalila a rano s Royem varazime pod stan, uz se nemuzu dockat az si sednu s knizkou a budu chvila odpocivat. Take jsem zvedava jak v nedeli bude hrat to tve spanelsko. Babi nam urcite oboum napise.
Tak si uzij vikend. Moc pusinek posila Rada (:10:) (:10:) (:10:)

od Matýska Levy 23:43 9.7.2010 reagovat

Ahoj vespolek, děkuji za balík. Dneska jsem ho konečně dostal. Mám z něj velkou radost. Moc se omlouvám, že jsem v posledních několika dnech nenapsal. Byl hrozně nabitej program. Včera jsme byli v Příbrami. Ve sředu byl karneval a hádejte, jakou jsme měl masku? Určitě jste uhodli. Samozřejmě tygr. Byla tam soutěž o nejlepší masku (mimochodem, s tygrem mi pomohla Petra). Soutěžilo se v kategoriích MK, SK, VK (malá, střední a velká kategorie). Já jsem v SK a měli jsme to všichni v SK nejtěžší, neboť je nás v SK nejvíc. Takže jsem to měl prohraný. Spokojil bych se s 3. místem, ale místo toho jsem vyhrál 1. místo a byl to můj nelepší den v životě. Vzpomínáte si, jak jsem tehdy od Petra dostal tu knihu Ztracený svět v podzemí? Dostal jsem za tygra třetí díl. Také jsem vyhrál v Živnostech a za ně jsem dostal 2. díl. Nyní mám celou sérii Podzemí. Mami, vzpomínáš si, jak jsi mi řekla, že udělali volné pokračování Stmívání? Já ho koupil v Příbrami. Přijde nám další balík? Prosím odpovězte. Pac a pusu Maty.

Anetka Benešová 23:38 9.7.2010 reagovat

Ahoj Anetí. (:1:) Každý den čteme,jaké máte akce.Takže se určitě nenudíte.Už jen čtyři dny a budeš nám všechno vyprávět. (:14:)Pa pa,mamka a taťka (:10:) (:10:) (:10:) (:10:) (:10:)

od Tomáše Bursy, 9. oddíl 23:34 9.7.2010 reagovat

Pro Jindru Bursovou: Ahoj mami, jak se máš? Určitě dobře. Já se tu mám skvěle. Můj oddílák Petr je super, jsem v 9. oddíle a za rok budu VK (velká kategorie). Tak se měj hezky a pozdravuj Tomáše a ostatní. Tomík.

Stáňa Šťovíček 23:29 9.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj bráško,
tak už se ti to krátí vid? zítra už se Lenička vrací a ty si ještě můžeš pár dní užívat(:1:). Já sem teď sama v Praze, protože Ondra odjel zase do jižních čech na houby a já musim jít do práce (:2:). Už se mi po vás všech stejská, takže plánuju příští víkend dorazit domu a vyrazíme někam k vodě (:14:)posílám ti pusu papa tvoje hanička (:10:) a Ondra (:1:)

Lucka Říhová 23:08 9.7.2010 reagovat

Milá Lucinko, budete mít pekelné vedro. Tomík právě domazlil Punťu a myslím, že to tady nepoznáš až přijedeš. Pořád se neco kope, betonuje, kope, betonuje .......Posíláme pusu MTT

Tomáš a Jakub Kysilkovi 22:49 9.7.2010 reagovat

Ahoj kluci, tak tábor pomalu končí,podle dopisu a volání Jakuba je vám fajn,to je supr.Počasí se vydařilo (:14:) Přejeme krásný zbytek tábora a brzy naviděnou,máma a táta a Benji (:1:) (:8:) (:10:)

Tomášek Černý 22:34 9.7.2010 reagovat

Ahoj Tomášku,díky za pohled (:14:) ,já ti dnes poslala poslední.Je super jak si to užíváte i jaké vám vyšlo krásné počasí (:14:) .Jen ten kašel mě mrzí (:9:) ,ale snad to nebude nic vážného a doufám,že tě přejde,než pojedeš domu (:8:) .Děda s babičkou se už těší,že za nimi ve středu přijedeš na chatu.Dneska jsem u nich byla a mám tě pozdravovat,posílaj pusu (:10:).Užij si posledních pár dní.papa mamka,taťka a Bája (:10:) (:10:) (:10:)

David Martínek 22:27 9.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Davídku. Tak jak jste si užili včerejší výlet do aquaparku? Stále od Tebe nemáme žádné zprávy (:2:),tak ani nevíme, jak se tam máš..Každý den se koukám na internet i do schránky a marně čekám, zda napíšeš a stále nic,tak snad se ještě polepšíš a něco nám napíšeš. (:1:).Dnes byl další (:14:) den,tak snad jste se koupali a pořádali další aktivity. Já jdu zítra a pozítří na koupaliště,abych si také užila toho (:14:) počasí (:1:).Moc na Tebe myslím a už se na Tebe mooooc těším!!Snad Ti ode mne došly všechny pohledy a měl jsi z nich trochu radost. (:1:) Za pár dní už jedete domů,tak si to tam ještě pořádně užijte a nezlob a hlavně polepši se s tím psaním a něco nám napiš,ať víme s tátou,jak se tam máš (:1:).Posílám ti mooooc (:10:) (:10:).Dobrou noc (:3:)Pa máma

pro vedoucí 22:27 9.7.2010 reagovat

Dobrý večer, díky za kluky – tábor se jim určitě líbí. Máte náš obdiv, že to s dětmi tak zvládáte a ještě stihnete informovat rodiče a posílat fotky – je to moc příjemné, když člověk tuší, kde jsou, jak se jim daří a co zrovna dělají. Držíme palce, ať se vyvede i konec tábora. Mějte se všichni krásně (:14:) (:14:) (:14:). Královi
PS: Přivezte nám , prosím kluky do Prahy (na tábor jsme je vezli až na místo) – díky.

Adam a Martin Královi 22:24 9.7.2010 reagovat

Ahoj Máťo a Áďo, posíláme pozdrav a myslíme na vás. Dostali jste dnes balíček? (jestli ne, nebuďte smutní, určitě dojde v pondělí). Letos si to tedy s teplíčkem na táboře fakt užíváte. Ještě vás čeká hodně teploučký a sluníčkový víkend, pondělí a v úterý pohledáte ztracené ponožky a hurá domů. Už se na vás fakt moc těšíme!! (:1:) .
Martine , představ si, že už 2 dny bydlí u hadů myš. Dostali předevčírem nažrat a nějak neměli až tak hlad, tak tam jedna plyšanda bydlí s nimi.A Áďo tvoje kočičandy se také mají k světu – budeš překvapený, že už to nejsou žádná mrňátka. Na zahrádce na váš čekají višně a rybíz. Já jdu zítra do práce na službu, taťka bude pracovat doma. Tak se ozvu kdyžtak z práce (ale asi bude hodně lidí). Tak se mi opatrujte, velkou pusu (:10:) posílá mamka s taťkou

Davídek a Michaelek Svatošovi 22:09 9.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj miláčkové (:13:) Moc děkujeme Davídkovi za dopis,který nás moc potěšil (:4:) Zítra jedeme s dědou na chatu.Bude zase pařák (:14:) Michaelkovi psala Adélka doufám,že to čte. (:5:) Je to od ní hezké (:12:) Mějte se hezky ,posílám pusinku mamušík (:10:) (:10:) (:10:)

Skuhrovcova 21:50 9.7.2010 e-mail reagovat

Pro Jakuba Nezdařila
Ahoj Kubíku.Pohled došel v pořádku.Máme radost,že se Ti na táboře líbí a hlavně,že vyšlo počasí. Moc se na Tebe těšíme.Pusu posílá babička,dědeček,další babička a také Peggy a Ron. Přidává se i Zdeneček.Těší se na Tebe.

Vendulka Kuncová 21:38 9.7.2010 reagovat

Ahoj myšičko, vedro je už i na Šumavě. Pozdravuj Aničku a další kamarádky a užívejte si her, co to jde, protože už se jen párkrát vyspinkáte a frčíte domů. Děkujeme za pohled se (:12:) i ty ostatní, byly moc hezké. Posílám 100.000 pusinek! Máma a spol. (:10:)

Martin Dyntr 21:37 9.7.2010 reagovat

Ahoj Martínku,zdravíme z Albrechtic.Tak výlet se Vám krásně vydařil,tak doufáme,že jsi se v bazénech pořádně vyřádil.Dnes jsme my a babička od tebe dostali dopisy.Tak jsem moc ráda,že se ti na táboře tak líbí.Ale táborové dny se ti už krátí,tak si užívej každou chviličku.My jsme dnes byli v Tanvaldě,zašli jsme do cukrošky a odpoledne jsem s Adámkem navštívila našeho kámoše Lambíčka.Doufám,že ti došel už i balíček a udělal ti radost.Tak pa,posíláme velkou pusu,mamka,taťka a Adámek. (:14:) (:12:) (:8:)

MAX SCHMITT - ZM 21:27 9.7.2010 e-mail reagovat

AHOJ MAXÍKU, TAK UŽ JEN 3 DNY A BUDEŠ DOMA A PŮJDEME SI ZAKOPAT! (:1:) TAK SI TO JEŠTĚ NA TÁBOŘE POŘÁDNĚ UŽIJ! MÁMĚ TĚ MOC RÁDI A TĚŠÍME SE NA TEBE! (:10:)MÁMA, PAPA, ANDY, HANNY A MORČÁTKA

JIŘÍK POSPÍŠIL 21:19 9.7.2010 reagovat

Ahoj Jiříčku, už asi spinkáš, my ti posláme poslední páteční vzkazík. Jmse už všicni doma, za chvíli půjde Kačenka spinkat. Ráno vstává a táta ji odveze na tábor. Za 3 dny už pojedeš domů, tak si to tam ještě koukej pořádně užít. Moc na tebe myslíme a máem tě moc rádi. Pusu posílá máma, táta a Kačenka.

Honza a Míša Měrkovi 20:55 9.7.2010 reagovat

Ahojky, posíláme moc pozdravů z rozpáleného trávníku v Kolo a jen studená sprcha nás zchladí. Jsme rádi, že máte bazén a určitě si v něm chladíte tělíčka po úspěšné táborové olympiádě!
Pac a pusu babi Žabi a děda Knír

Laurinka Kotenová 20:27 9.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Ty moje holčičko, viděla jsem fotku, kde sedíš na koni, to se Ti muselo líbit, viď? Jakpak se máš, vzpomínám na Tebe se Shanté, určitě sis našla nové kamarádky a kamarády. Hlavně dávej na sebe pozor. Moc se těším na Tvé vypravování, pac a pusu od babičky (:1:) (:14:)

mates vrbka 20:02 9.7.2010 reagovat

ahoj matuline,sedíme u pc se škubou,jednou rukou ho držím a on mi diktuje,co mám psát.už se na tebe hrozně těšíme,máme oba děsnou rýmu,asi z toho sluncete,už aby bylo normální počasí (:14:) ty si to hezky užij,doufám,že jsi v pořádku a že tě konečně najdu na nějaký tý fotce.čauky máma

JANA HONČÍKOVÁ 19:29 9.7.2010 reagovat

Ahoj Jájo,zdravíme tě z domova,doufám že se ti v bazénu líbilo.Tady není nic nového,pořád se koupem a moc na tebe vzpomínáme.Ahoj máma,táta a Zuzka

Markétka Krejčí 19:21 9.7.2010 reagovat

Děkuji za pohled, již se těším na naše řádění v lese. Naplánujeme výlety, ale pouť již odejela.
děda Standa

Jakub Nezdaril 19:19 9.7.2010 reagovat

Pro Jakuba Nezdařila
Ahoj Kubo, odjíždíme na chatu, tak poprosím babičku nebo Elinku ať ti napíšou, od nás bude další zpráva v neděli. Užívej si krásné počasí, koupání a zábavu. Zdraví máma a táta

Míša Novák 18:06 9.7.2010 reagovat

Ahoj Míšo,přejeme Ti všechno nejlepší k tvým narozeninám,ještě tě čeká doma malej dáreček.Pěkně to tam s klukama oslav a v úterý se uvidíme.Máma,taťka,Dáňa,děda a babička

Míša Novák 17:52 9.7.2010 reagovat

Zduř bratříčku…tak jak se máš?? Doufám, že už si mi koupil něco k narozkám (:4:) .Už se těšim až přijedeš…v Šeba je ted extrémně živo…víc ti napsat nemůžu,páč mi tady matka kření za zádama. (:11:) Pokud to nevíš,tak už přijel i Patrik a Marek,takže sme tu všichni pěkně pohromadě :-))Jo a pozdravuj Kubíka… (:4:) Jinak všechno nejlepši k zítřejším narozkám (:10:) Jo…a dárek neočekávej…jsem chudá (:4:) (:4:) Tak se měěěj hezky pařmene :-)) Mír a Lásku…Nicky. P.S:Pozdravuje tě děda a přeje všechno NEJ NEJ NEJ…Pááááá (:10:)

Václav pardubský 16:57 9.7.2010 e-mail reagovat

Ahoj Václavíčku! Táta už je v Lukách ,já tam jedu za chvíli.Poslala jsem Ti balíček (:8:)dej vědět jestli jsi ho dostal. (:1:)V Praze je vedro až k padnutí. (:10:) Hezky si to tam užij (:14:) Čau teta a (:6:) táta

Další příspěvky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

kamarádi zubaři: Obrázek kamarádi lektoři první pomoci: Obrázek

 

 


 

 

 


Anketa

Web letnídětskétábory.cz

Libí se vám náš web? (6757/25%)
 
Našli jste na webu užitečné informace? (6565/24%)
 
Chcete posílat své děti na kvalitní a bezpečné tábory? (6937/26%)
 
Setkali jste se již s našimi tábory? (6835/25%)
 

Celkem hlasovalo: 27094

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

24. 2. 2011

LETNÍ TÁBORY 2024

Letní tábory 2024 jsou otevřeny pro přihlašování.

Letní dětské tábory 2024:

- Záchranná mise 1

- Léto bez hranic 1

- Léto bez hranic 2

- Léto bez hranic 3

- Léto bez hranic 4

- První tábory 1-8

- Sportovní tábory 1-3

- Týdenní tábory 1-8

Tábory pro rodiče s dětmi 2024:

 • Tábor pro rodiče s dětmi Trnávka 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Relax 1-7
 • Tábor pro rodiče s dětmi Zámecký hotel Panství 1-5
 • Tábor pro rodiče s dětmi Parkhotel Mozolov 1-3
 • Tábor pro rodiče s dětmi Relax hotel Bára 1-4
 • Tábor pro rodiče s dětmi Orlík 1
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Semerink 1-2
 • Tábor pro rodiče s dětmi Hotel Bečva 1-2

Více informací o letních táborech 2024 najdete zde.

23. 2. 2011

Léto 2024 - JIŽ V PRODEJI

SEZONA 2022 - REKORDNÍCH 3700 DĚTÍ

28. 1. 2013

TÁBORY RODIČŮ S DĚTMI

V roce 2024 doporučujeme tyto oblíbené tábory pro rodiče s dětmi:

 • Tábor pro rodiče s dětmi 1 - 28.7.-3.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 2 - 4.8.-10.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 3 - 11.8.-17.8.2013
 • Tábor pro rodiče s dětmi 4 - 18.8.-24.8.2013
 • Táborová dovolená rodičů s dětmi - 4.8.-10.8.2013

Více se o táborech pro rodiče s dětmi dozvíte zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

Obrázek